آسمان مجازی چگونه است؟

lfvkmeopug509yjh4i5yhj45oijyy54poyhj5okj 300x169 آسمان مجازی چگونه است؟

اگر قصد دارید دکوراسیون داخلی خانه و یا دفتر کاری‌تان را تغییر بدهید و مردد هستید که چه چیزی را انتخاب کنید، آسمان مجازی می‌توانید یکی از بهترین گزینه‌های ممکن باشد. چرا که امروزه این نوع سقف یکی از بهترین طرح‌های خلاقانه و نوآورانه طراحی دکوراسیون داخلی به شمار می‌آید. اگر از بهترین طراحان داخلی هم مشورت بگیرید، بدون شک آن‌ها آسمان مجازی را در گزینه‌های پیشنهادی‌شان به شما خواهند گفت. انتخاب آسمان مجازی علاوه بر زیبایی خیره‌کننده‌ای که دارد مزایای متنوعی هم دارد که می‌توان از آن‌ها بهره برد.

آسمان مجازی، ظریف و سبک

بیشتر افرادی که اولین بار با این نوع سقف آشنا می‌شوند، فکر می‌کنند که این سقف بسیار سنگین بوده و یا به سختی روی سقف نصب می‌گردد. این در حالیست که آسمان مجازی از یک نوع پارچه بسیار مقاوم و نازک ساخته شده است که ضخامت آن به چند میلی‌متر می‌رسد. آسمان مجازی در واقع هیچ گونه وزن خاص و یا اضافی ندارد که سقف خانه و یا دفتر کاریتان نتواند آن را تحمل کند. با اطمینان کامل می‌گوییم که حتی ضعیف‌ترین سقف‌ها هم می‌توانند وزن ناچیز آسمان مجازی را تحمل کرده و بدون هیچ مشکلی آن را تحمل کنند.

بیشتر:  طبیعت گردی در جنگل زیبای ابر

ظرافت و زیبایی که در آسمان مجازی وجود دارد، قابل مقایسه با هیچ نوع طرح دیگری نیست. چرا که بیشتر افراد با هزینه‌های بسیار سنگین سقف را تخریب کرده و یا چه بسا آن را گچ‌کاری می‌کنند. سپس جای مخصوص برای نورمخفی برای سقف تعبیه می‌کنند که فضای زیادی از سقف را به خودش اختصاص می‌دهد. از طرفی دیگر این نوع طرح‌ها خیلی وقت است که از مد افتاده‌اند و دیگر کمتر کسی سراغ چنین پروژه‌های پردردسر و پرهزینه‌ای می‌رود که باید محل زندگی و یا دفتر کارتان چند هفته برای کار کردن کارگران تعطیل شود! در عوض آسمان مجازی در کمترین زمان ممکن، بدون شکافتن و یا خراب کردن جایی نصب می‌شود و زیبایی خیره‌کننده آن بسیار جذاب‌تر از طرح‌های تکراری دیگر است.

بیشتر:  درای کولر صنعتی

آسمان مجازی، مقاوم در برابر همه چیز!

شاید با خودتان فکر کنید، سقفی که از یک پارچه بسیار نازک ساخته شده باشد به دلیل مقاومت کمی که دارد ارزش صرف کردن زمان و هزینه برای نصب را ندارد. اما باید به شما بگوییم که این موضوع کاملا برعکس است. چرا که در پارچه سقف‌های کشسان از موارد مخصوصی استفاده شده است که در برابر فشار، حرارت، بخار و گرمای زیاد مقاومت باورنکردنی دارند. به همین دلیل هم می‌تواند بدون هیچ گونه نگرانی از آن در تمامی محل‌های متعدد نظیر مسکونی، تجاری، پزشکی و… استفاده کرد. طرح‌های چاپ شده روی پارچه مخصوص آسمان مجازی هم در دراز مدت کیفیت بصری خود را از دست نمی‌دهد و عمر بسیار طولانی دارد.

بیشتر:  نظرات کارشناسان درباره نوسانات قیمت خودرو در سال 99

شما به راحتی قادر خواهید بود آسمان مجازی را خودتان بدون کمک هیچ فرد دیگری تمیز کنید. بدین معنا که نیازی به استفاده از تجهیزات خاص برای پاکیزه کردن آسمان مجازی نخواهید داشت. فقط کافیست که آن را با یک دستمال نم‌دار ساده تمیز کنید. برای پاک کردن گرد و غبار آسمان مجازی نیازی به استفاده از مواد شوینده نبوده و با یک دستمال تمیز که توسط آب نم‌دار شده باشد هم کارتان راه می‌افتد. نگهداری آسمان مجازی به قدری آسان بوده که افراد پس از استفاده از آن دیگر سراغ طرح‌های دیگر برای خانه و یا دفتر جدید نمی‌روند.

سایت هایی که کار آسمان مجازی را در ایران و خارج از کشور انجام میدهند:

https://barrisol.com/

https://negin-almas.ir/

مطلب پیشنهادی

نظرات کارشناسان درباره نوسانات قیمت خودرو در سال 99

شاید بتوان سال 99 را یکی از عجیب‌ترین سال‌ها برای اقتصاد کشور دانست. سالی که …